PRÍSLUŠENSTVO K BAZÉNOM

Široká ponuka bazénového príslušenstva a doplnkov vám uľahčí údržbu bazéna.

SVETLÁ A TRANSFORMÁTORY

Podhladinové svetlá určené pre všetky typy bazénov. Svetlá sú vyrobené z bieleho plastu a dajú sa uchytiť na nosný kríž bez inštalačnej krabice. Dodávame k nim aj rôzne doplnky, náhradné žiarovky, prepojovacie dózy a iné. Rôzne typy transformátorov určených pre podhladinové svetlá. Transformátory sú osadené v plastovej krabici s krytím IP55.

ČISTIČE

Ponúkame ako manuálne (vysávače, hadice, kartáče, sieťky), tak aj automatické čističe bazénov. Plne automatický bazénový robot pre kompletnú údržbu dna a stien bazéna má možnosť manuálneho alebo automatického čistiaceho programu. Pre všetky druhy bazénov maximálnej dĺžky 16m, obsahuje 3 motory – pohyb, otáčanie, filtrovanie – pre dosiahnutie čo najvyššej účinnosti v každom smere, 16 programov pre rôzne tvary bazénov, vrátane bazénov so šikmím dnom alebo priestorom pre potápanie. Každy program môže byť nastavený na dobu prevádzky 45 minut, 1,5 hodiny, alebo 3 hodiny. Výsledkom je robot presne zodpovedajúci požiadavkám Vášho bazéna.

DÁVKOVAČE CHLÓRU

Plávajúce a poloautomatické dávkovače určené pre dávkovanie pomaly-rozpustných chlórových tabliet. Dávkovač je vyrobený z chemicky odolného PVC. Pripojenie do potrubia bazénového okruhu je pomocou hadičiek. Možnosť regulácie dávkovania chlóru do vody pomocou regulačného ventilu.

SCHODKY

Plastové alebo nerezové schodky do zapustených aj nadzemných bazénov. Schodky môžu mať 2 – 5 stupňov. Dodávame aj rôzne druhy ukotvení schodkov.