POPIS PLASTOVÉHO SKELETU

TECHNOLOGICKÝ POPIS PLASTOVÉHO SKELETU

Bazény Roll&Styl sú vyrobené z materiálu kopolymér-polypropylén stabilizovaného voči UV žiareniu, hrúbky 5,6 alebo 8 mm svetlomodrej, modrej, svetlozelenej alebo bielej farby, s obvodovým (150×15 mm) a vertikálnym (150×10 mm) vystužením.

DISPONUJEME NAJMODERNEJŠOU TECHNOLÓGIOU VÝROBY

Extrudérové zváranie LEISTER, automatická 4m CNC zváračka. Bazény sú spájané polyfúznou metódou, preto je zabezpečená 100% tesnosť a pevnosť spojov. Vstavané schodiská s výstužou o sile 10 mm sú spájané technológiou extrudovaného prídavného materiálu (čo je v danom odvetví považované za najpevnejší spoj) z vonkajšej aj vnútornej strany, preto je u našich bazénov zabezpečená vysoká spoľahlivosť, tesnosť a funkčnosť po dlhú dobu.

skelet01Zváranie extrudérom je finančne náročnejšie na materiálové a technické vybavenie, ale kvalita a pevnosť zvarov je viac ako stopercentná. Výhody spájania materiálu extrudérom sú v tom, že prístroj predhreje spojovaný materiál na cca 270°C a prídavný materiál cca na 255°C, čím sa materiál dokonale zlúči v jeden celok.

Dno a obvod našich bazénov sú zvarené na 4m CNC zváračke, ktorá materiál rovnako predhreje a polypropylénové dosky zlúči pod tlakom bez pridania materiálu. Výsledný efekt je taký, že prakticky nikto nepozná kde bol skelet spojený a bazén tak pôsobí kompaktne a veľmi esteticky.

VSTAVANÉ SCHODISKÁ

skelet02Samotné vstavané schodiská sú vsadené do bazénového skeletu bez jeho predchádzajúceho narušenia, čím je eliminované použitie zvarov a následné možné narušenie tesnosti samotného skeletu bazénu. Dbáme aj na bezpečnosť, preto je povrch schodiska štandardne vybavený protišmykovou úpravou a vlastným cirkulačným okruhom. Pri týchto technológiách je zaručené, že Vám naše bazény budú slúžiť po dlhé desaťročia.

KAM ĎALEJ?

Bazény prelivové – sú charakterizované využitím celej hĺbky bazénu a voda je napustená až po horný okraj
Bazény so skimmerom – patria medzi štandardné systémy a ich výhodou je nižšia nákupná cena
Akčná ponuka – bazény a zastrešenie bazénov