VONKAJŠIE BAZÉNY

Technológie použité u bazénov Roll&Styl majú nízku spotrebu energie,
nízku spotrebu chemických prípravkov vďaka prepracovanej hydraulike vody.

BAZÉNY PRELIVOVÉ

Bazény prelivové sú charakterizované využitím celej hĺbky bazénu a voda je napustená až po horný okraj skeletu. Tieto bazény sú technologicky najnáročnejším variantom.

BAZÉNY SO SKIMMEROM

Bazény so skimmerom – tento systém pracuje tak, že voda je v úrovni cca 10 cm pod hornou hranou bazénu. Voda je nasávaná cez skimmer, kde sa v záchytnom koši zachytia hrubé nečistoty.

NEREZOVÉ BAZÉNY

Jediný bazén na celý život je bazén vyrobený z nerezovej ocele.Podmienkou takto vysokej životnosti nerezového bazénu je odborné spracovanie, kvalitný materiál, použitie najmodernejšej výrobnej technológie a chuť vyrobiť dokonalí bazén.

PRÍSLUŠENSTVO K BAZÉNOM

Široká ponuka bazénového príslušenstva a doplnkov vám uľahčí údržbu bazéna. Používaním bazénového príslušenstva znížite náklady na spotrebu bazénovej chémie i elektrickej energie.

BAZÉNY

Dôležitou náplňou spoločnosti RollStyl je výroba, montáž a servis bazénov a bazénovej techniky. Ideme cestou kvality aj na úkor vyššej ceny, ale vieme, že zákazníci, ktorý sa rozhodnú pre naše bazény, budú vždy spokojný a ich vynaložené náklady sa im vrátia na podstatne vyššej životnosti bazénov, lepšej funkčnosti, spoľahlivosti a nižších prevádzkových nákladoch v porovnaní s konkurenciou.

Bazény vyrábame len z prvotriednych materiálov. Bazény sú vyrábané z nerezovej ocele, z keramického kompozitu alebo bazény prelivové z materiálu polypropylén hr 8-10 mm. Garantujeme špičkové spracovanie bazénov ktoré inšpiruje aj našu konkurenciu. Pri výrobe bazénových skeletov používame najmodernejšiu technológiu a veľa inovatívnych prvkov ako sú bazénové hliníkové lemy, filtračné technológie ClearPro, tiché prelivové bazény, luxusne pôsobiace farebné prevedenia bazénov, špeciálne tvarované schodiská.

Technológie použité u bazénov Roll&Styl majú nízku spotrebu energie, nízku spotrebu chemických prípravkov vďaka prepracovanej hydraulike vody. Pri návrhoch technológií bazénov sa opierame o vlastný vývoj a spolupracujeme s výrobcami automatických dezinfekcií bazénov. Ako jedna z mála bazénových firiem ponúkame dezinfekciu bazénov pomocou slanej vody s kompletným riadením všetkých parametrov. Táto dezinfekcia je absolútne šetrná a bez zápachu po chlóre. Zároveň zabezpečujeme rekonštrukcie vnútorných bazénov na bezchlórovú dezinfekciu s automatickým riadením prevádzky.