KERAMICKÉ BAZÉNY PREMIUM CERAMIC POOLS

Premium Ceramic pools je samostatná kategória vysokokvalitných keramických bazénov,
ktorá bola vytvorená ako alternatíva k cenovo dostupnejším laminátovým bazénom.

PREMIUM CERAMIC POOLS

 

Premium Ceramic pools je samostatná kategória vysokokvalitných keramických bazénov ktorá bola vytvorená ako alternatíva k cenovo dostupnejším laminátovým bazénom.

Vďaka dlhoročnému vývoju a bohatým skúsenostiam, sa podarila vytvoriť kategória keramických bazénov ktorá prekonáva komerčne dostupné bazény vo všetkých smeroch.

V kategórii kvalita, životnosť a cena bez najmenších problémov prekonáva Premium Ceramic všetky dostupné a známe technológie výroby bazénových skeletov. Či už ide o bazény fóliové, laminátové alebo toľko obľúbené bazény z polypropylénu, tak kúpou Premium Ceramic bazénu získavate výrazne viac.

Keramické bazény Premium Ceramic Vám poskytujú výborný pomer ceny a kvality spolu s minimálnymi nákladmi na jeho inštaláciu. Jednoducho povedané, efektívne vynaložené peniaze.

KERAMICKÉ BAZÉNY PREMIUM CERAMIC POOLS OBRAZOM

PREDNOSTI A VÝHODY

» Výborný pomer kvalita a cena
» Dodací termín do 7 pracovných dní
» Jedinečná samonosná konštrukcia bazénu, zosilnená keramickou vrstvou, dovoľuje poskytnúť predĺženú záruku 10 rokov
» Bezkonkurenčná životnosť bazénového telesa cca 30-40 rokov
» Minimálne nároky na stavebnú časť, bez nutnosti betonáže základovej dosky a obvodu bočných stien výrazne znížia celkové náklady na realizáciu bazénu
» Atraktívne farby bazénov okrem iných výhod poskytujú zvýšenú odolnosť proti mechanickému poškodeniu a chemickým látkam. Zároveň zabezpečujú perfektne hladký povrch, čo zaručuje jednoduchú údržbu a minimálne nároky na čistenie bazénu.
» Kvalita povrchu keramických bazénov Premium Ceramic je istená garanciou 7 rokov