KERAMICKÉ BAZÉNY COMPASSPOOLS

Karbon-Keramické bazény Compasspools sa vyznačujú jedinečnou kvalitou a komfortom.
Modely keramických bazénov sú ručne vyrábané remeselnými odborníkmi
s dlhodobými znalosťami a skúsenosťami.

COMPASSPOOLS

 

Karbon-Keramické bazény Compasspools sa vyznačujú jedinečnou kvalitou a komfortom. Modely keramických bazénov sú ručne vyrábané remeselnými odborníkmi s dlhodobými znalosťami a skúsenosťami.

Vďaka kvalitným materiálom a unikátnej karbon-keramickej technológii Vám bazény Compasspools® vydržia dlhé desaťročia. Postupným vývojom bazénov Compasspools sa snažíme docieliť úspory energie a inovovať systém pre zlepšenie kvality vody. S tým súvisí na mieru dodávané a vysokokvalitné bazénové príslušenstvo. Compasspools garantuje špičkovú kvalitu, jedinečnú karbon-keramickú technológiu a výborné spracovanie svojich výrobkov.

V porovnaní s ostatnými výrobcami keramických bazénov venujeme výrobe každého kusu o 40% viac času. Zároveň ako jediný výrobca keramických bazénov zavádzame od roku 2013 revolučnú technológiu výroby bazénov Carbon Infused Layer, čiže jediné karbon-keramické (CARBON edition® ) bazény na našom trhu. Precíznosť, s ktorou sa pristupuje k výrobe každého karbon-keramického bazénu, je zrejmá v najmenších detailoch, rovnako aj vo výslednej kvalite neuveriteľnej životnosti celkového prevedenia.

KERAMICKÉ BAZÉNY COMPASSPOOLS - VOLITEĽNÁ VÝBAVA

  1. Energeticky úsporný bazén – spotreba energie nižšia o 50%
  2. Systém Multicyclone® – výrazná úspora vody pri preplachu filtrácie
  3. ClearPro® Technology – najvyžší stupeň filtrácie.4x účinnejší ako bežná piesková filtrácia
  4. Systém Vantage® (samočistenie bazénu)
  5. IQ riadiaci systém – inteligentné ovládanie bazénovej technológie priamo z vášho domu
  6. Carbon Infused Layer – karbón zvyšuje tuhosť a životnosť bazénu o viac ako 20%; karbón je umiestnený v najviac namáhaných častiach, vynikajúca; stabilita karbon-keramického bazénu Compasspools®